מועד ב' ספרות 24/3 - חלוקה לכיתות

שלום לכולם,

להלן חלוקת הכיתות למועד ב' בספרות שיתקיים ביום ראשון 24/3 בשיעורים 2-4

הכיתות מודגשות בראש כל טבלת שמות

  חדר 131      
  מורה מקצוע כיתה שם משפחה שם פרטי
1 אילה טופז ספרות יב3 אבירם מיה
2 רותי שניר ספרות יב6 אבירם איתמר
3 רותי שניר ספרות יב5 אבני אלון
4 אמיר רוסנו ספרות יב1 אדרי רועי
5 אילה טופז ספרות יב2 אהרוני ראם
6 אילה טופז ספרות יב2 אל עמי ניקי
7 שרון עובדיה ספרות יב9 אלקסלסי פז
8 תומר גורלניק ספרות יב9 אלקסלסי פז
9 אילה טופז ספרות יב15 אקרלינג איה
10 תומר גורלניק ספרות יב9 בכר גיא
11 שרון עובדיה ספרות יב10 בן ארצי עדי
12 אילה טופז ספרות יב7 בן דב דניאל
13 אילה טופז ספרות יב15 בן ניסן דביר
14 יוסי בובה ספרות יב13 בקר רעות
15 אילה טופז ספרות יב7 בר רון
16 יוסי בובה ספרות יב4 ברינצר און
17 אילה טופז ספרות יב7 ברקו סול
18 אילה טופז ספרות יב8 ברקו ספיר
19 שרון עובדיה ספרות יב10 גביש אלה
20 שרון עובדיה ספרות יב9 גואטה דן
21 תומר גורלניק ספרות יב9 גואטה דן
22 יוסי בובה ספרות יב4 גולדובסקי מקסים
23 שרון עובדיה ספרות יב10 גולדשטיין כשר זוהר
24 אילה טופז ספרות יב15 גולדשמידט אלירז
25 שרון עובדיה ספרות יב10 גיל עופרי
26 יוסי בובה ספרות יב4 גרודסקי איתן
27 שרון עובדיה ספרות יב10 גרשון רז
28 שרון עובדיה ספרות יב9 גת ליאל
29 תומר גורלניק ספרות יב9 גת ליאל
30 שרון עובדיה ספרות יב10 דאשט גיל
31 שרון עובדיה ספרות יב10 שרון אביב
           
           
  חדר 132      
  מורה מקצוע כיתה שם משפחה שם פרטי
1 אמיר רוסנו ספרות יב14 סומך אלמוג
2 תומר גורלניק ספרות יב9 סיני נועם
3 שרון עובדיה ספרות יב9 סלע אקי
4 אמיר רוסנו ספרות יב14 עזרא ירין
5 שרון עובדיה ספרות יב9 עטיה אליה
6 תומר גורלניק ספרות יב9 עטייה אליה
7 תומר גורלניק ספרות יב9 עידו ניר
8 יוסי בובה ספרות יב4 עקרי נועם
9 יוסי בובה ספרות יב4 פולק מיכל
10 יוסי בובה ספרות יב4 פולק מיכל
11 שרון עובדיה ספרות יב10 פוקס מאיה
12 אמיר רוסנו ספרות יב14 פורישבסקי ניתאי
13 יוסי בובה ספרות יב13 פינסקי תומר
14 שרון עובדיה ספרות יב10 פישר פז
15 אמיר רוסנו ספרות יב14 פסו אופק
16 יוסי בובה ספרות יב4 פרץ עידו
17 שרון עובדיה ספרות יב10 פרץ אלון
18 רותי שניר ספרות יב5 צמאל ליאל
19 שרון עובדיה ספרות יב10 קוזלובסקי עידו
20 שרון עובדיה ספרות יב9 קוט נועה
21 תומר גורלניק ספרות יב9 קוט נועה
22 שרון עובדיה ספרות יב10 קורוט מאיה
23 אמיר רוסנו ספרות יב1 קוריטאן גיא
24 שרון עובדיה ספרות יב10 קלנטרוב לינוי
25 יוסי בובה ספרות יב13 קסנטיני אור
26 אילה טופז ספרות יב2 קרבציק נויה
27 אמיר רוסנו ספרות יב11 קריסי אלון
28 אמיר רוסנו ספרות יב11 שהדי דניאל
29 יוסי בובה ספרות יב13 שורץ תומר
30 יוסי בובה ספרות יב4 שילה גיא
31 אמיר רוסנו ספרות יב1 שלום רותם
32 יוסי בובה ספרות יב4 שמואל ליאל
           
           
  חדר 133      
  מורה מקצוע כיתה שם משפחה שם פרטי
1 יוסי בובה ספרות יב4 לוין עדי
2 רותי שניר ספרות יב6 לולבי נטלי
3 שרון עובדיה ספרות יב10 לי שי
4 אמיר רוסנו ספרות יב11 ליבוביץ רוי
5 שרון עובדיה ספרות יב9 לייטנר דנה
6 יוסי בובה ספרות יב13 ליניאדו עומר
7 יוסי בובה ספרות יב13 לכצר אביב
8 אמיר רוסנו ספרות יב14 מגבורה עדן
9 יוסי בובה ספרות יב13 מוכתר אור
10 יוסי בובה ספרות יב13 מוכתר אור
11 שרון עובדיה ספרות יב9 מוסלי ניסים
12 תומר גורלניק ספרות יב9 מוסלי ניסים
13 שרון עובדיה ספרות יב10 מור עידו
14 רותי שניר ספרות יב5 מושקוביץ שיר
15 אילה טופז ספרות יב8 מזוז  מור
16 שרון עובדיה ספרות יב9 מטלון אלעד
17 תומר גורלניק ספרות יב9 מטלון אלעד
18 אילה טופז ספרות יב2 מיכלס תומר
19 יוסי בובה ספרות יב4 מימון איתי
20 שרון עובדיה ספרות יב10 מלכא רשף אורי
21 יוסי בובה ספרות יב4 מלניקוב איתי
22 אילה טופז ספרות יב2 מנדלוביץ סימון
23 יוסי בובה ספרות יב13 מנצור תמיר
24 שרון עובדיה ספרות יב10 מרי דניאל
25 אמיר רוסנו ספרות יב14 מרקוס עמית
26 אמיר רוסנו ספרות יב14 משאש שירז
27 אילה טופז ספרות יב3 נועם עידו
28 שרון עובדיה ספרות יב10 ניסן מאי
29 שרון עובדיה ספרות יב9 ניר עידן
30 אמיר רוסנו ספרות יב11 סגמן מתן
31 אמיר רוסנו ספרות יב14 סומך אלמוג
           
           
  חדר 134      
  מורה מקצוע כיתה שם משפחה שם פרטי
1 שרון עובדיה ספרות יב10 דוידי אריאל
2 אילה טופז ספרות יב8 הדני גיא
3 יוסי בובה ספרות יב13 הלוי איתי
4 אילה טופז ספרות יב3 הקמתיאן נוי
5 שרון עובדיה ספרות יב10 ואן בורן יואב
6 שרון עובדיה ספרות יב10 ויאנדייר לו
7 שרון עובדיה ספרות יב10 וכנר נטע
8 שרון עובדיה ספרות יב9 וצ'רשנסקי ליאון
9 שרון עובדיה ספרות יב9 זרקא סהר
10 תומר גורלניק ספרות יב9 זרקא סהר
11 תומר גורלניק ספרות יב9 חבאני ליאם
12 אמיר רוסנו ספרות יב11 חיות אור
13 רותי שניר ספרות יב5 חכם שירן
14 תומר גורלניק ספרות יב9 חקק ליעד
15 אילה טופז ספרות יב2 טאקו שרון
16 אמיר רוסנו ספרות יב14 טורשי איתי
17 שרון עובדיה ספרות יב10 טמיר אלה
18 רותי שניר ספרות יב5 יהודה קשת
19 שרון עובדיה ספרות יב9 ילון יהונתן
20 תומר גורלניק ספרות יב9 ילון יהונתן
21 אילה טופז ספרות יב7 יעקובי יובל
22 אילה טופז ספרות יב7 יצחק מאי
23 אמיר רוסנו ספרות יב11 ישי דביר
24 אילה טופז ספרות יב15 כהן מתן
25 אילה טופז ספרות יב8 כהן אור
26 אמיר רוסנו ספרות יב1 כהן ענבל
27 יוסי בובה ספרות יב13 כהן איילון
28 יוסי בובה ספרות יב13 כהן רועי
29 שרון עובדיה ספרות יב9 כהן יעקב
30 אמיר רוסנו ספרות יב14 כרמי נופר
31 יוסי בובה ספרות יב13 לוב אלון
32 יוסי בובה ספרות יב4 תל צור ניב

ידיעות נוספות