סיכום שנה תשע"ז

הורים יקרים,

עם סיומה של שנת הלימודים תשע"ז, ברצוני להודות בשמי, בשם חבריי בוועד ההורים המוסדי ובשם כל הורי תלמידי תיכון בליך למנהלת בית הספר הגב' זהבית גולדמן, לצוות ההנהלה, למורים ולכל העובדים בביה"ס על המסירות וההשקעה הבלתי פוסקת לטובת התלמידים.

כאות הוקרה והערכה לפועלם, חילק וועד ההורים המוסדי, ביום האחרון ללימודים, שי לכל צוות בית הספר, ערכת טיסה הכוללת כיסוי לדרכון, כרית לצוואר, כיסוי עיניים, רצועת סגירה ותג למזוודה, עליהם נחרטו המילים: בהוקרה והערכה, הורי תיכון בליך תשע"ז.

במהלך השנה פעל ועד ההורים המוסדי בשיתוף פעולה מלא עם הנהלת בי"ס, צוות המורים ומועצת התלמידים, מה שהביא למס' פעילויות והבולטות מביניהן:

·         יום המורה – פעילות הוקרה לצוות מורי בית הספר.

·         משלוחי מנות– מכירת משלוחי מנות ביום הורים. התרומה על סך כ 7000 ש"ח הועברה במלואה לאקים.

·         פעילות ספריה – יוזמה חדשנית של מנהל ספריית בית הספר הובילה בשיתוף פעולה עם וועד ההורים למפגשי תרבות בספרייה הכוללות הרצאות העשרה לקהל הרחב.

·         יריד תוצרת הארץ  –יריד חקלאות ישירה שהתקיים בחצר בי״ס.

·         יריד ספרים משומשים – בפעילות זו המתקיימת מידי שנה בשבוע האחרון של הלימודים, אפשרנו גם השנה, מפגש של קונים ומוכרים באמצעות טופס מקוון באינטרנט.

·         ערב התרמה למען תלמידי בי"ס היוצאים לפולין יתקיים בשבוע הבא.

 

במקביל פעלנו והיינו שותפים בנושאים רבים ומגוונים ביניהם: ביטחון ובטיחות בבי"ס, טיפלנו נקודתית בבעיות פרטניות, עסקנו במכרזים לפעילויות שונות, שמנו דגש על תקשורת בין וועדי ההורים להורי השכבות, ועוד.

 

אציין, כי כל הפרוטוקולים מישיבות וועד מוסדי, נמצאים באתר בליך תחת חלונית ועד הורים.

 

בהזדמנות זו ברצוני להודות לחבריי בוועד ההורים המוסדי על פועלם ומעורבותם בפעילויות השונות במהלך השנה ולכל ההורים בוועדי הכיתות בשכבות השונות על שיתוף הפעולה והתמיכה – אתם שותפים חשובים ומשמעותיים לדרך!

 

מאחלת לכולם חופשה נעימה ובטוחה,

ורד בן-ארצי

יו"ר ועד ההורים

תיכון בליך

ידיעות נוספות

רשימת ספרי לימוד לשנה"ל תש"פ

16 ביוני 2019

רשימת ספרי לימוד תשפ – לעולים לשכבת ט רשימת ספרי לימוד תשפ – לעולים לשכבת י  רשימת ספרי לימוד תשפ – לעולים לשכבת יא רשימת ספרי לימוד תשפ – לעולים

ברכה לחג השבועות

7 ביוני 2019

הורים ותלמידים יקרים, בשמי ובשם צוות מחנכי השכבה, ברצוני לאחל לכם ולקרוביכם שתזכו לקצור רק טוב ממעשי ידיכם, שהאושר ייגר עליכם כמו מים חיים וששנותיכם ירבו בביכורים מובחרים כל יום מחדש.