רשימת תלמידים וחלוקת חדרים למועד ב 06/01

שלום לכולם,

להלן חלוקת החדרים והמקצועות למועדי ב בתאריך 06/01

המבחן יתקיים בשיעורם 1-3.

אנא בדקו היטב אם הנכם רשומים, במידה וישנם תלמידים שאינם רשומים, יש להגיע לנועה עם אישור מהמורה בכדי להירשם.

בהצלחה לכולם

חדר 131    
מקצוע כיתה שם
ספרות יב1 איתן לב
ספרות יב10 שמולביץ נטע
ספרות יב10 גביש אלה
ספרות יב10 גולדשטין זוהר
ספרות יב10 גולן מיכל
ספרות יב10 גרשון רז
ספרות יב10 דאשט גיל
ספרות יב10 דוידי אריאל
ספרות יב10 דניאל כהן ניסן
ספרות יב10 ואן בורן יואב
ספרות יב10 טמיר אלה
ספרות יב10 ליבובסקי יובל
ספרות יב10 פוקס מאיה
ספרות יב10 פרץ אלון
ספרות יב10 קוזלובסקי עידו
ספרות יב10 קורוט מאיה
ספרות יב10 שרון אביב
ספרות יב11 גורגני עמרי
ספרות יב11 חיימוביץ רוני
מזרח תיכון יב6 דניאל אביבי
מזרחנות יב13 בן עמי גיא
מזרחנות יב13 תומר פינסקי
מזרחנות יב14 עדן שובבו
מזרחנות יב2 ענבר חנס
מזרחנות יב5 אופק שבת
מזרחנות יב6 יוגב מעוז
ניהול יב11 מנגד עידו
ניהול יב14 צורני שון
ניהול יב5 מאי אהרוני
ניהול יב6 אימרי בן גיגי
ניהול יב8 הדני גיא

 

חדר 132    
מקצוע כיתה שם
ספרות יב11 יואב הזמי
ספרות יב11 ישי דביר
ספרות יב11 ליבוביץ משה רוי
ספרות יב11 נפתלי עמרי
ספרות יב11 סגל ראמ
ספרות יב11 סגמן מתן
ספרות יב11 ענבר שגיא
ספרות יב11 צור יובל
ספרות יב11 קריסי אלון
ספרות יב11 ריינס ניקול
ספרות יב11 שהדי דניאל
ספרות יב11 שמר טל
ספרות יב11 שפירא אנסטסיה
ספרות יב13 איתי הלוי
ספרות יב13 דור כספי
ספרות יב13 לידור מועלם
ספרות יב13 מנצור תמיר
ספרות יב13 סיני איתמר
ספרות יב13 עומר אליגון
סוציולוגיה יב11 נחום-גורג מאי
סוציולוגיה יב13 צמח עדי
סוציולוגיה יב5 סעדון עדי
סוציולוגיה יב7 שוסטק ניקה
ספרדית יב15 דרנובסקי דנה
ספרדית יב15 לוי טליה
     
     
     
     

 

חדר 133    
מקצוע כיתה שם
ספרות יב13 קלר מתן
ספרות יב13 רועי כהן
ספרות יב13 תומר ברזון
ספרות יב14 אדן אוריין
ספרות יב14 אסף עובד
ספרות יב14 בהרד יעל
ספרות יב14 בורד רועי
ספרות יב14 גיא פדלון
ספרות יב14 דוד אורי
ספרות יב14 זיגדון שובל
ספרות יב14 טורשי איתי
ספרות יב14 מגבורה עדן
ספרות יב14 מספי שון
ספרות יב14 מרקוס עמית
ספרות יב14 סומך אלמוג
ספרות יב14 סניגו עדן
ספרות יב14 פוקרישבסקי ניתאי
ספרות יב14 פיפשקוביץ תומר
עיצוב תוכנה יב1 אוריה שוחט
עיצוב תוכנה יב1 גיא קוריטן
עיצוב תוכנה יב1 דויד מרגולין
עיצוב תוכנה יב2 תומר מיכלס
     
     
     
     
     

 

חדר 134    
מקצוע כיתה שם
ספרות יב14 פסו אופק
ספרות יב14 קודמן סתיו
ספרות יב14 שבו עמית
ספרות יב14 שניידר גלעד
ספרות יב14 שציגל קארין
ספרות יב14 תאיר קחלון
ספרות יב15 איה אקרלינג
ספרות יב15 אריאל נחמיאס
ספרות יב15 בלזר מטר
ספרות יב15 גולדשמיט אלירז
ספרות יב15 גורן איתי
ספרות יב15 גל דגני
ספרות יב15 האיק אסבסטיאן
ספרות יב15 ונטורה יובל
ספרות יב15 טל מעין
ספרות יב15 לוי עידו
ספרות יב2 בן יהודה רון
ערבית מבחן 1 יב11 הללי שני
ערבית מבחן 1 יב14 גרשון בן
ערבית מבחן 1 יב6 תוכמה הילה
ערבית מבחן 1 יב7 אלוני לי
ערבית מבחן 1 יב8 שקד כהן
ערבית מבחן 2 יב1 כהן ענבל
ערבית מבחן 2 יב10 קסלגרוס שירה
ערבית מבחן 2 יב7 אלון כץ
ערבית מבחן1 יב14 חן זלכה
     
     

 

חדר 231    
מקצוע כיתה שם
ספרות יב2 עומר גולן
ספרות יב2 חנס ענבר
ספרות יב2 בן יהודה רון
ספרות יב2 טאקו שרון
ספרות יב2 מיכוביץ איילה
ספרות יב2 מימון ליאור
ספרות יב2 עידו כהן (2)
ספרות יב2 ציגלר אפרת
ספרות יב3 בן ארי שקד
ספרות יב3 בן דוד רותם
ספרות יב3 עידו מרגלית
ספרות יב3 גומפרט נועה
ספרות יב3 נוני לינוי
ספרות יב3 סיני יהונתן
ספרות יב3 ששון הילה
ספרות יב4 אוהד אמיצי
ספרות יב4 און ברינצר
ספרות יב4 איתי מימון
ספרות יב4 איתן גרודסקי
אנגלית יב13 אביב לכצר
אנגלית יב13 בר שחר
אנגלית יב3 אבירם מיה
אנגלית יב3 ברזובסקי מייקל
אנגלית יב3 רחל אידלמן
אנגלית יב4 מימרן שירה
אנגלית יב4 עידן חדד
אנגלית יב4 שחר סינגל
אנגלית יב5 רון שרייבר
אנגלית יב6 אבירם איתמר
אנגלית יב6 לולבי נטלי
     
     

 

חדר 232    
מקצוע כיתה שם
ספרות יב4 אקריב אור
ספרות יב4 בר לניאדו
ספרות יב4 ג'רבי ליאור
ספרות יב4 גולדובסקי מקסים
ספרות יב4 גיא שילה
ספרות יב4 גל לוי (הבן)
ספרות יב4 דניאל בן דוד
ספרות יב4 זואי פטרופוליאדיס
ספרות יב4 חרפק עומר
ספרות יב4 מלניקוב איתי
ספרות יב4 ניב תל צור
ספרות יב4 עידו פרץ
ספרות יב4 שילה רענן
ספרות יב4 שמואל ליאל
ספרות יב4 תמר איל
ספרות יב5 אורן תמיר
ספרות יב5 אלון אבני
ספרות יב5 בן טל עידן
ספרות יב5 האוסמן הילה
ביולוגיה יב1 קרנבל יעל
ביולוגיה יב10 ניסן מאי
ביולוגיה יב10 פישר פז
ביולוגיה יב5 אלין נחמיאס
ביולוגיה יב5 קסנר שיראל
ביולוגיה יב5 שיר מושקוביץ
ביולוגיה יב6 אוסקר מגרמוב
ביולוגיה יב8 אופיר זדה
ביולוגיה יב8 ישראל ליאל
ביולוגיה יב8 מור מזוז

 

חדר 233    
מקצוע כיתה שם
ספרות יב5 זהר עומר
ספרות יב5 יהב רוי
ספרות יב5 יהודה קשת
ספרות יב5 יונתן כהן
ספרות יב5 סגל תומר
ספרות יב5 עידו כוכבי
ספרות יב5 קובה ליהי
ספרות יב5 שכטר ליהיא
ספרות יב6 אוהד קר
ספרות יב6 אילון דיין
ספרות יב6 אשד גל
ספרות יב6 גיא חן
ספרות יב6 דן מירון
ספרות יב6 הריק בלהום
ספרות יב6 מרוז אריאל
ספרות יב6 דן מירון
ספרות יב6 חמו שיר
ספרות יב6 ירום ולכינסקי
ספרות יב6 לרנר כפיר
ביולוגיה יב8 פרוט שני
ביולוגיה- מבחן 2 יב3 גלעד רום
ביולוגיה – מבחן 1 יב1 רג׳ואן עידו
ביולוגיה – מבחן 1 יב3 גבריאלי שלי
ביולוגיה – מבחן 1 יב3 נוימן נטע
ביולוגיה – מבחן 2 יב3 קיסרי מאיה
ביולוגיה – מבחן 2 יב8 חזום אופק
ביולוגיה -מבחן 1 יב3 חיון רעות

 

חדר 234    
מקצוע כיתה שם
ספרות יב6 מרוז אריאל
ספרות יב6 מתן יום טוב
ספרות יב6 סער לובטון
ספרות יב6 עידו אטקין
ספרות יב6 פרז רועי
ספרות יב6 פרייס הילי
ספרות יב6 רם איתי
ספרות יב6 שגיא גוטיינר
ספרות יב6 שי פרידוולד
ספרות יב6 תאסירי עודד
ספרות יב7 דניאל כהן
ספרות יב7 בר רון
ספרות יב7 ברקו סול
ספרות יב7 הורוביץ זיו
ספרות יב7 ולנסיה איתי
ספרות יב7 חבושה גונן
ספרות יב7 חדד עלי
ספרות יב7 יעקוב יובל
ספרות יב7 כהן דניאל
כימיה יב1 קרנגל יעל
כימיה יב2 דיויס קלי
כימיה יב2 יעקבי ארד
כימיה יב2 מנור ירון
כימיה יב3 אלאלוף ליאור
כימיה יב6 מיכל אפשטיין
מדעי הבריאות יב3 לסט נדב
מדעי הרפואה יב3 נועם עידו
מדעי נבריאות יב3 כהן איתי
כימיה יב1 רותם יעקובי

 

חדר 332    
מקצוע כיתה שם
ספרות יב7 ליבנה בר
ספרות יב7 עברי אלה
ספרות יב7 פוקס עומר
ספרות יב7 קרויט דניאל
ספרות יב7 שליט טל
ספרות יב8 אושרוביץ אלעד
ספרות יב8 בראל נועה
ספרות יב8 ברקו ספיר
ספרות יב8 גל גולן
ספרות יב8 גרינשטיין תובל
ספרות יב8 יצחק אור
ספרות יב8 כהן אור
ספרות יב8 כהן קסם
ספרות יב8 מוחה דניאל
ספרות יב8 מויאל ירין
ספרות יב8 נחום ירין
ספרות יב8 עידן לירון
ספרות יב8 קמחי רז
ספרות יב8 קפלן יואב
פיזיקה יב1 שלום רותם
פיזיקה יב11 אדלר שחף
פיזיקה יב11 אור חיות
פיזיקה יב11 בר נטלי
פיזיקה יב11 טל אבער
פיזיקה יב11 נעם מוריאל
פיזיקה יב11 קוטלובסקי הילה
פיזיקה יב11 רון אורנסקי
פיזיקה יב11 שלינגר אופק
פיזיקה יב14 בן ישי יותם

 

חדר 333    
מקצוע כיתה שם
ספרות יב9 אלקסלסי פז
ספרות יב9 אקי סלע
ספרות יב9 בכר גיא
ספרות יב9 גת ליאל
ספרות יב9 דן גואטה
ספרות יב9 וצ'רשנסקי לאון
ספרות יב9 זרקא סהר
ספרות יב9 חבאני ליאם
ספרות יב9 ליעד חקק
ספרות יב9 ליעד מטלון
ספרות יב9 טבול הודיה
ספרות יב9 ילון יהונתן
ספרות יב9 כהן יעקב
ספרות יב9 לייטנר דנה
ספרות יב9 מוסלי ניסים
ספרות יב9 מטלון אלעד
ספרות יב9 ניר עידן
ספרות יב9 עטיה אלייה
ספרות יב9 קוט נועה
פיזיקה יב15 אליקים הראל
פיזיקה יב15 ברק ענבל
פיזיקה יב4 הילה אדיר
פיזיקה יב4 זלכה דור
פיזיקה יב4 שחר שטיינמץ
פיזיקה יב5 עידו מימון
פיזיקה יב5 שחר ירדן
פיזיקה יב7 אופנהיים תומר
פיזיקה יב8 אליגון יובל
פיזיקה יב8 ברדה שחר
פיזיקה יב8 חן ליאור

 

חדר 334    
מקצוע כיתה שם
פסיכולוגיה יב11 רוםו עינבל
פסיכולוגיה יב13 בארי יובל
פסיכולוגיה יב13 סונזנביץ מתן
פסיכולוגיה יב14 ששון עידן
פסיכולוגיה יב2 עומר גולן
פסיכולוגיה יב5 בראנץ רותם
פסיכולוגיה יב7 אברהם ליהיא
פסיכולוגיה יב7 מאי יצחק
פסיכולוגיה יב7 ברקמן נעמי
פסיכולוגיה יב7 יצחק מאי
פסיכולוגיה יב8 גורגי יובל
קולנוע עיוני יב10 לו וינדיאר
תנך יחידה ד יב14 כרמי נופר
חוק ומשפט יב7 ברונשר איליי
חוק ומשפט יב7 עומר כהן
חוק ומשפט יב8 דניאל לוי
חוק ומשפט יב8 זימבריס טל
     
     
     
     
     
     

ידיעות נוספות