רשימת תלמידים למועד ב (במקצוע שלישי) לתאריך 11/1 יום שישי

שלום לכולם,

להלן רשימת התלמידים להם מבחן מועד ב' שלישי.

המבחן יתקיים ביום שישי 11/1/19 בשעה 09:00

בנוסף תלמידים שהיו רשומים למועד ב באזרחות ולא ניגשו למבחן ב 30/12, נא לגשת לנועה ביום ראשון.

  מועדי ב- מבחן שלישי –  11/1 09:00
         
  מורה מקצוע כיתה תלמיד
1 רותי ניר ביולוגיה יב1 איתן לב
2 יובל מנדלסון קולנוע עיוני יב10 גרשון רז
3 יובל מנדלסון קולנוע עיוני יב10 פרץ אלון
4 פרננדה קישוני אנגלית יב11 עמרי גורגני
5 קישוני פרננדה אנגלית יב11 ישי דביר
6 פרננדה קישוני אנגלית יב11 ענבר שגיא
7 פרננדה קישוני אנגלית יב11 שהדי דניאל
8 קישוני פרננדה אנגלית יב11 שמר טל
9 רותי ניר ביולוגיה יב11 סגל ראמ
10 פרדי נעים ניהול יב11 סגמן מתן
11 פרדי נעים ניהול יב11 קריסי אלון
12 ריקי נפשי סוציולוגיה יב11 שפירא אנסטסיה
13 מירב לויטה+שרית גולדנברג ערבית מבחן 1 יב11 רוני חיימוביץ
14 שירן שמואלי אנדן מזרחנות יב13 אביב לכצר
15 שירן שמואלי אנדן מזרחנות יב13 רועי כהן
16 ריקי נפשי סוציולוגיה יב13 בר שחר
17 ריקי נפשי סוציולוגיה יב13 סונזנביץ מתן
18 שמואל גלית פסיכולוגיה יב13 קלר מתן
19 שמואל גלית פסיכולוגיה יב14 בהרד יעל
20 ענת בלזם ביולוגיה – מבחן 1 יב14 זיגדון שובל
21 שירן שמואלי אנדן מזרחנות יב14 חן זלכה
22 שירן שמואלי אנדן מזרחנות יב14 טורשי איתי
23 פרדי נעים ניהול יב14 אסף עובד
24 פרדי נעים ניהול יב14 מספי שון
25 פרדי נעים ניהול יב14 מרקוס עמית
26 פרדי נעים ניהול יב14 שבו עמית
27 ריקי נפשי סוציולוגיה יב14 שציגל קארין
28 שרית גולדנברג +מירב לויטה ערבית מבחן 2 יב14 גיא פדלון
29 שמואל גלית פסיכולוגיה יב14 פסו אופק
30 מימון חני ביולוגיה יב14 עידן ששון
31 שמואל גלית פסיכולוגיה יב2 מימון ליאור
32 מגי זליבנסקי אנגלית יב3 בן ארי שקד
33 ענת בלזם ביולוגיה- מבחן 2 יב3 אבירם מיה
34 ענת בלזם ביולוגיה – מבחן 1 יב3 נועם עידו
35 ענת בלזם ביולוגיה -מבחן 1 יב3 בן דוד רותם
36 שרון עצמון פיזיקה יב3 נוני לינוי
37 שמואל גלית פסיכולוגיה יב4 בריצ'נר און
38 אירנה לינקובסקי פיזיקה יב4 אור אקריב
39 אירנה לינקובסקי פיזיקה יב4 ג'רבי ליאור
40 רונית לוי אנגלית יב4 איתן גרודסקי
41 רונית לוי אנגלית יב4 גיא שילה
42 רונית לוי אנגלית יב4 עידו פרץ
43 שירן שמואלי אנדן מזרחנות יב4 מלניקוב איתי
44 פרדי נעים ניהול יב4 עידן חדד
45 שרון עצמון פיזיקה יב4 איתי מימון
46 שמואל גלית פסיכולוגיה יב4 שמואל ליאל
47 נועה קורן אזרחות יב5 זהר עומר
48 עדי רודבסקי אנגלית יב5 יהודה קשת
49 רונית לוי אנגלית יב5 יונתן כהן
50 דרורית בילסיאק חוק ומשפט יב5 בן טל עידן
51 פרדי נעים ניהול יב5 אלון אבני
52 צבי שירן עיצוב תוכנה יב5 עידו כוכבי
53 אורית חגי תנך יחידה ד יב5 יהב רוי
54 צבי שירן עיצוב תוכנה יב5 עידו מימון
55 רונית לוי אנגלית יב5 אורן תמיר
56 אירנה לינקובסקי פיזיקה יב6 איתי רם
57 אירנה לינקובסקי פיזיקה יב6 תאסירי עודד
58 אירנה לינקובסקי פיזיקה יב6 איתמר אבירם
59 מגי זליבנסקי אנגלית יב6 אשד גל
60 שירן שמואלי אנדן מזרחנות יב6 שיר חמו
61 מגי זליבנסקי אנגלית יב6 לרנר כפיר
62 רותי ניר ביולוגיה יב6 אוסקר מגרמוב
63 פרדי נעים ניהול יב6 אילון דיין
64 פרדי נעים ניהול יב6 יוגב מעוז
65 פרדי נעים ניהול יב6 דן מירון
66 רות שפרינגר פסיכולוגיה יב6 לולבי נטלי
67 שמואל גלית פסיכולוגיה יב7 ליהיא אברהם
68 אורית חגי תנך יחידה ד יב7 גונן חבושה
69 חני מיימון ביולוגיה יב7 יצחק מאי
70 משולם אינגה כימיה יב7 אופנהיים תומר
71 שירן שמואלי אנדן מזרחנות יב7 בר רון
72 אינגה משולם כימיה יב7 יובל יעקובי
73 פרדי נעים ניהול יב7 קרויט דניאל
74 ריקי נפשי סוציולוגיה יב7 ברקמן נעמי
75 אינגה משולם ביולוגיה יב7 טל שליט
76 היידי גרינברג אנגלית יב8 אושרוביץ אלעד
77 חני מיימון ביולוגיה יב8 גורג'י יובל
78 שירן שמואלי אנדן מזרחנות יב8 גל גולן
79 פרדי נעים ניהול יב8 עידן לירון
80 מאיה קליין סוציולוגיה יב8 כהן קסם
81 רות שפרינגר פסיכולוגיה יב8 מוחה דניאל
82 שירן שמואלי אנדן מזרחנות יב8 מור עדי

בהצלחה לכולם

הנהלת השכבה

ידיעות נוספות