תיקון ליל שבועות בספריית בליך: הרצאתה של יעל פפר "גאולה מרצון"

אנחנו שמחים להזמין את כל קהילת "בליך" (תלמידים, הורים, מורים ותושבי רמת-חן) למפגש מיוחד לקראת חג השבועות בנושא "עוצמה נשית", נושא אשר מהווה מוטיב בולט במגילת רות אותה נהוג לקרוא בחג ומקבל משמעות מחודשת בשנה שבה פרץ קמפיין MeToo#. 

חן שריג, מורה ב"בליך" ומרצה עצמאי בנושאי הלכה וחיבורה לחיים העכשוויים יפתח את הערב ויישא דברים על תעוזה נשית בעולם גברי. 

אחריו נשמע את הרצאתה המטלטלת של יעל פפר שהייתה מנשותיו של גואל רצון. יעל תספר על המפגש הראשון עם גואל רצון והיווצרות הקשר עמו; על הנסיבות שהביאו אותה ליפול ברשתו והצטרפותה לכת; על החיים המשותפים של עשרות נשים וילדים בבית בשכונת התקווה; על ההתמודדות של המשפחה שנשארה מאחור ועל ההחלטה האמיצה לברוח ממנו עם שמונת ילדיהם המשותפים ולהתחיל חיים חדשים, זמן קצר לפני שהמשטרה פשטה על ביתו.  

יום רביעי 16.5.2018, שעה 19:00, ספריית תיכון בליך.

ההרשמה לאירוע נסגרה! תודה

ידיעות נוספות

רשימת ספרי לימוד לשנה"ל תש"פ

16 ביוני 2019

רשימת ספרי לימוד תשפ – לעולים לשכבת ט רשימת ספרי לימוד תשפ – לעולים לשכבת י  רשימת ספרי לימוד תשפ – לעולים לשכבת יא רשימת ספרי לימוד תשפ – לעולים

ברכה לחג השבועות

7 ביוני 2019

הורים ותלמידים יקרים, בשמי ובשם צוות מחנכי השכבה, ברצוני לאחל לכם ולקרוביכם שתזכו לקצור רק טוב ממעשי ידיכם, שהאושר ייגר עליכם כמו מים חיים וששנותיכם ירבו בביכורים מובחרים כל יום מחדש.