״ללא פילטרים״ - הרצאה בנושא סמים ואלכוהול

תלמידים והורים יקרים שלום,

בשבוע שעבר קיימנו את ההרצאה ״ללא פילטרים״ מפי המרצה שמוליק רוזנטל. ההרצאה עסקה בנושא סמים ואלכוהול.

בחרנו בעיתוי זה, רגע לפני יציאתם של התלמידים לחופשת הקיץ, לטיולים ולמסיבות החופש, כדי לקיים את ההרצאה וזאת במטרה שהתכנים והמסרים שיועברו בהרצאה יהדהדו בקרב התלמידים. 

המרצה בעל ותק של למעלה מ-30 שנה במשטרת ישראל וניסיון עשיר בשיח למול בני נוער, הסביר את ההשפעות של צריכת סמים ואלכוהול ואת הסיבות לכך שבני הנוער צורכים זאת.

לאורך ההרצאה, המרצה נתן לתלמידים ״מתנות״ (כפי שהגדירן) כיצד להתמודד למול מצבי לחץ וסיכון. ה״מתנה״ שחזרה על עצמה כמסר ברור וחד משמעי היתה שההורים הם הדמויות המרכזיות והמשמעותיות שניתן לפנות אליהם לשם עזרה בכל עת.

אנו מכירים, סומכים ובוטחים בתלמידים שלנו שיפנימו את המסרים ויידעו כיצד לפעול נכון בשעת הצורך. אנו תמיד נמצאים לתת מענה היה והתלמידים יירצו בכך.

רק טוב ובחירות נכונות,

נדב, מיכל וצוות המחנכים 

ידיעות נוספות

רשימת ספרי לימוד לשנה"ל תש"פ

16 ביוני 2019

רשימת ספרי לימוד תשפ – לעולים לשכבת ט רשימת ספרי לימוד תשפ – לעולים לשכבת י  רשימת ספרי לימוד תשפ – לעולים לשכבת יא רשימת ספרי לימוד תשפ – לעולים

ברכה לחג השבועות

7 ביוני 2019

הורים ותלמידים יקרים, בשמי ובשם צוות מחנכי השכבה, ברצוני לאחל לכם ולקרוביכם שתזכו לקצור רק טוב ממעשי ידיכם, שהאושר ייגר עליכם כמו מים חיים וששנותיכם ירבו בביכורים מובחרים כל יום מחדש.